Menü

3 Bugünün Grafiti'ni Uygulayabileceğiniz En Uygun Fiyatlı Malzemeler

Mart 20, 2019 - Ofis Malzemeleri
3 Bugünün Grafiti'ni Uygulayabileceğiniz En Uygun Fiyatlı Malzemeler

Kabul et, grafiti için belli bir suçlu var. Nosyona varabilirsiniz, ancak gerçek şu ki, kanun hiçbir binaya gitmenize ve etiketlemeye başlamanıza izin vermez. Tehlikeli ve yasadışı. Fakat bu sanat formunu nasıl öğrenebileceksiniz? Şu anda elde edebileceğiniz, haklarınız dahilinde mükemmel bir şekilde elde edebileceğiniz 3 düşük maliyetli malzeme var ve başınızın belaya girip girmeyeceğinden endişelenmenize gerek kalmadan her türlü sanat eserini nasıl çizeceğinizi öğrenin. Bunları kendi avantajınıza kullanın ve bu işi ustalıkla yapın. Buna başlamak için daha fazla paraya ihtiyacınız bile yok, bu daha da benzersiz.

Poster panosu

Yerel ofis malzemeleri mağazanıza gidin. Afiş panosunu arayın ve oldukça büyük bir tuvaliniz olacak. Çoğu zaman 18 x 24 parça bulabilir ve hatta yolunuza koyabilirsiniz. Bu biraz garip gelebilir, ama dürüst olmak gerekirse, başlarsanız, nasıl öğrendiğinizle ilgilenmemelisiniz. Bu ortamdaki eğitiminiz, kontrol edebilmenizi, boya kontrol etmenizi ve pratik gerektiren çok daha fazla beceriye sahip olmanızı gerektirir. Poster panosu, bunu diğer seçeneklerin yapabileceği maliyetin bir kısmını yapmanıza izin verir. Birkaç doların altında, bu kağıdın çoğunu rafa alabilir ve çalışabilirsiniz.

Karton kutular

İlk kavramı sevmiyor musun? Endişelenmeyin, kolayca karton taşıma kutuları satın alabilirsiniz. Bir buzdolabı kutusu alın ve boyanacak birkaç uzun ağır hizmet malzemesi olacaktır. Harfleri boyamayı, duvar resimleri oluşturmayı ve her tür tasarımın haritasını çıkarmayı öğrenmek için bunu kullanın. Bir kutuyu elde etmenin ne kadar basit olduğu konusunda kesinlikle şaşıracaksınız, sonra sadece uzun bir forma sokacaksınız. Bunu, şablon ve daha birçok konuda eğitiminizi ilerletmek için kullanın.

Tuval

Bir şeyleri başka bir seviyeye taşımak isteyenler için yerel sanat malzemeleri mağazasına gidin. Tuvallerinin olduğu bölümü ziyaret edin ve üzerinde çalışılacak çok fazla boş alan bulabilirsiniz. Son derece büyük bir şey veya boyut olarak daha standart olan bir şey istiyorsanız, bunun çalışmak için harika bir malzeme olduğunu göreceksiniz. Yaratıcı bir böcek bile ısırıp daha geleneksel bir şekilde resim yapmaya başlayabilirsiniz. Asla bilemezsin.

Gördüğünüz gibi, grafiti çizmeyi öğrenme arayışınızda size yardımcı olabilecek düşük maliyetli malzemeler var. Öğrenmenin tek yolunun sokağa çıkıp risk tutuklama olduğunu varsaymayın. Sokak sanatını öğrenmek için yasadışı bir şey yapmanıza gerek yok, nasıl öğrendiğiniz konusunda akıllı olmalısınız.