Menü

Sanal Bir Resepsiyonist ile Yalnız Psikoloji veya Psikiyatri Uygulamanızı Nasıl Yönetebilirsiniz?

Mart 20, 2019 - Ofis Psikolojisi
Sanal Bir Resepsiyonist ile Yalnız Psikoloji veya Psikiyatri Uygulamanızı Nasıl Yönetebilirsiniz?

Daha fazla hasta çekerken solo psikolojinizin veya psikiyatri pratiklerinizin etkinliğini artırmak ister misiniz? İyi bir sanal resepsiyonist yazılımı, ofisinizi hastalarınızın bir sonraki servis seviyesine götürmek için ihtiyaç duyduğunuz şey olabilir. Yalnız pratik yapmak için sanal bir resepsiyonist hizmetine ihtiyacınız varsa, dahil etmek istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Bir çevrimiçi zamanlayıcı, günlük iş yükünüzün büyük bir bölümünü üstlenebilir ve zamanınızı boşaltarak hasta bakımına odaklanabilirsiniz; otomatik bir hatırlatma servisi, hastalarınızın randevularında görünmelerini sağlayacaktır; ve son olarak, mesai sonrası cevaplama servisi mevcut hastalarınızı korumak ve yenilerini kaydetmek için bir zorunluluktur. Ücretsiz deneme sürümü ve gündüz veya gecenin herhangi bir saatinde teknik destek sayesinde, mevcut ofis personelinize sanal bir resepsiyon görevlisini takviye etmekle gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Çevrimiçi bir zamanlayıcı, hastalarınız için uygundur ve hastalarınızla ilgilenmeniz için size daha fazla zaman verecektir.

Randevu çizelgeleme, ofiste geçici olarak yapılması gerekmeyen kritik görevlerden biridir. Aslında, hasta için randevuyu daha sonra, iş programlarında ayarlamalar yaptıktan sonra veya aile üyeleriyle programlarıyla ilgili konuştuktan sonra programlamak daha uygun olabilir. Doğru sanal resepsiyonist yazılımı, hastanın haftada yedi gün, günde 24 saat, çevrimiçi olarak randevu almasına olanak tanır. Bu size hastalarınıza odaklanmanız için daha fazla zaman verecektir. daha acil psikolojik veya psikiyatrik ihtiyaçlar.

Otomatik randevu hatırlatma yazılımı ile yıllık gelirde binlerce tasarruf edin

Randevu hatırlatmaları, hastalarınızın ortaya çıkmasını sağlamak için her zaman önemlidir. Ofisinizin takviminde her gün bir veya daha fazla program gösterilmediğini fark ederseniz, her yıl önemli miktarda gelir kaybediyor olabilirsiniz. Bu hasta no-show'ların solo çalışmanıza izin vermesine izin vermeyin! Randevu hatırlatma servisi, hastalarınızın randevularını almalarına yardımcı olmanın pratik bir yoludur. Ayrıca, iletişimde maksimum etkililik için, birkaç dilden birinde çalışan bir hasta randevu hatırlatma yazılımı seçin.

İyi bir çalışma sonrası cevaplama servisi, her hafta daha fazla sayıda yeni hasta getirecektir.

Prospektif bir hasta bu ilk telefon görüşmesini yaptığında, dikkatli bir doktor-hasta ilişkisi kurmak için ilk fırsatınızdır. Bu ilk çağrıyı almaya müsait değilseniz, hasta daha kişisel bakım için başka birine ya da psikoloğa ya da psikiyatriste geçebilir. Bugün birçok sanal telesekreter servisinin size yeni bir hastayı doğrudan telefonunuza yönlendirme seçeneği sunmasının nedeni budur.

Alternatif olarak, hasta telefonla ön kayıt ile tamamlanmış bir randevu ayarlayabilir. Bu, hastalarınız psikolog veya psikiyatri ofisinize ilk telefon konuşmasını bitirdiğinde, yeni bir dosya oluşturmak için gerekli tüm bilgilere sahip olacağınız anlamına gelir. En önemlisi, bir randevu hemen ve orada ek bir adım veya boşa zaman olmadan planlanabilir.

Zaman kazandıran faydaları veya hastanın rahatlığı ya da pratiğinize daha yeni hastalar çekmenize yardımcı olacak özelliklerin olup olmadığı, ofisinize sanal bir resepsiyonist program eklemek yalnızca işinizi güçlendirecektir. Bugün solo psikoloji veya psikiyatri pratiğiniz için ücretsiz deneme sanal resepsiyonistini indirin!