Menü

Bir Muhasebeci Arz Listesi

Mart 23, 2019 - Ofis yazılımları
Bir Muhasebeci Arz Listesi

Uzun yıllar önce, muhasebeci arzı, defterler, inkpadler ile basılan pullar ve çok büyük bir kadeh keskin kurşun kalem gibi kalemleri içeriyordu. Bugün, muhasebe tedarik listeleri çok farklı.

Bilgisayar

Birincisi ve en önemlisi, satın almak için en önemli muhasebeci arzı bir bilgisayardır. Bu, bugün Amerika Birleşik Devletleri'ndeki hemen hemen tüm işletmelerde verilmektedir ve bir bilgisayarı seçmek, mevcut birçok seçenek nedeniyle karmaşık ve kafa karıştırıcı olabilir. Muhasebe işiniz için kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız yoksa, yerel muhasebeci tedarikçinizi, büro malzemeleri mağazasını veya bilgisayar satıcınızı ziyaret edin.

En az üç yerden alışveriş yapın ve bir satış temsilcisinden farklı özellikleri göstermesini ve hafızadaki özellikleri gözden geçirmesini isteyin. Gördüğünüz farklı bilgisayar türlerini ve ayrıca her bir bilgisayarın artılarını ve eksilerini yazmak için bir not defteri getirin. Bilgisayarları tanıyan bir akraba ya da yakın arkadaşınız varsa, işiniz için en uygun olan en eğitimli satın alma işlemini yapmak için bulgularınızı paylaşın.

Muhasebe yazılımı

Bir bilgisayarı satın aldıktan sonra veya muhasebe ofisinize uygun bir bilgisayarınız varsa, ihtiyaç duyulacak bir sonraki açık muhasebeci tedariki iyi bir muhasebe yazılımı paketidir. Muhasebe yazılımı markasına göre seçmek yerine, kendi işinize uygun yazılımı seçin.

Kutudan çıkan muhasebe yazılımı, standart muhasebeci tedarik ihtiyaçları olan küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun olanıdır. İşletmenizin benzersiz veri raporlarına ihtiyacı varsa, seçtiğiniz muhasebe yazılımının özelleştirilebilir raporlar sunduğundan emin olun. Servisle ilgili bir işletme işletiyorsanız, muhasebe yazılımının zaman ve fatura modülü gibi özellikler içerdiğinden emin olun. Yazılımınızı seçerken, paketin muhasebe işinize uygun olduğundan emin olmak için birkaç ilgili soru sorun.

– Muhasebe yazılımı çek, satınalma siparişi ve fatura yazdırmanıza veya elektronik olarak göndermenize izin veriyor mu?

– İnternet bağlantısı var mı, böylece çevrimiçi banka olabilirsiniz?

– Microsoft Office gibi sık kullandığınız diğer yazılımlarla tümleşik mi?

– Verileri diğer muhasebe programlarından veya veritabanlarından dönüştürebiliyor mu? Başka bir deyişle, muhasebe yazılımı şimdi ve gelecekte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı?

– Vergi formları ve yapılandırmaları ile kolayca çalışıyor mu?

İşletmenizin büyümesini ve diğer personel muhasebecilerini kapsamasını bekliyorsanız, bu ek soruları da göz önünde bulundurun.

– Muhasebe yazılımı ağa bağlanabilir mi?

Bir kullanıcıdan çok kullanıcılıya geçmek ne kadar kolay ya da pahalı?

– Bazı muhasebe yazılımlarında, yeni kullanıcılar eklemek, yalnızca uygun sayıda kullanıcı lisansı satın almaktan ibarettir; başkalarıyla birlikte, muhasebe yazılım programının birden çok kopyasını satın almanız gerekir ki bu çok daha pahalıdır.

Sage tarafından Peachtree gibi bazı yazılım muhasebecisi tedarik paketleri, inşaat için muhasebe, dağıtım için muhasebe, üretim için muhasebe ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için muhasebe gibi muhasebe yazılımı uzmanlık alanları sunmaktadır. Bu nedenle, bir bilgisayar satın alımında olduğu gibi, muhasebe işleriniz için en eğitimli satın alma işlemini yapmak için çeşitli kaynaklardan birkaç görüş alın.

Diğer malzemeler

Bir bilgisayar sistemi ve yazılım paketi kurulduktan sonra, serbest meslek sahibi bir muhasebecinin tamamlamayı seçmesi gereken bir sonraki madde bir muhasebe tedarik dolabını doldurmaktır. Sert kazandığınız parayı harcamadan önce, en çok ihtiyaç duyacağınız eşyaları ve özel muhasebe uzmanlığınız için derhal ihtiyaç duyacağınız eşyaları dikkatli bir şekilde araştırın.

Muhasebeci arz veya ofis malzemeleri deposunda bulunan ofisinizi etkin bir şekilde donatmanız için birkaç temel madde şunlardır:

– Müşteri vergi rehberi organizatörleri

– Sunum malzemeleri ve müşteri klasörleri

– Muhasebe formları

– Dosya klasörleriyle dosya dolabı

– Muhasebe referans malzemeleri

– Kulaklıklı telefon

– Masa üstü hesap makinesi ve makine ekleme

Muhasebeci arz dolabınızda ihtiyaç duyacağınız bazı kalemler bir muhasebeci arz veya ofis mağazasından satın alınabilir, ancak İç Gelir Servisi (IRS) aracılığıyla ücretsiz olarak da temin edilebilir veya irs.gov'da sipariş edilebilir.

– W2 ve 1099 vergi formları

– Federal ve Devlet zarfları

– Cari vergi yılı için Federal ve Eyalet gelir vergisi formları

Muhasebe tedarik listesine dahil edilmesi gereken temel büro malzemeleri:

– Kalemler

– Kalemler ve elektrikli kalemtıraş

– Kağıt tutacağı

– Zımba

– Lastik bantlar

– Masanızda tutulacak evrakları düzenlemek için masa organizatörleri ve sepetleri

– Çeşitli ebatlarda zarflar

– Çok fazla günlük posta göndermeyi çok düzenli olarak yaparsanız veya planlıyorsanız, posta metre

– Kendiliğinden mürekkepli pullar – biri posta adresiniz, diğeri banka para yatırmanız için

– Antetli kağıtlar ve işletme adınızın üzerinde basılı zarflar

– Kartvizitler

Ek olarak, size ve müşterilerinize büyük yararı olabilecek benzersiz bir muhasebe tedarikini düşünün – bir vergi güncelleme bültenine abone olun, ya da sizi düzenli olarak vergi güncellemeleri hakkında bilgilendiren ve en son gelişmelerden haberdar olmanıza yardımcı olacak başka bir kaynak Vergilerdeki ve vergi kanunlarındaki değişiklikler.