Menü

Drake Tax Software Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Mart 25, 2019 - Ofis yazılımları
Drake Tax Software Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Bu bulut bilişim çağında, Drake Tax Software Hosting vergi hazırlayıcıları için akıllı bir vergi çözümü sağladığından çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu tür bir yazılım barındırma, her zaman veri güvenliğine ve teknik desteğinden vergi hazırlama yönteminin en iyi yönetimine kadar değişen bulut bilişim servis sağlayıcısı tarafından yönlendirilmesi gereken birçok olanak sağlar. Tüm müşterileri karşılamak için Windows Terminal sunucusunda Drake Vergi Yazılımı verilmiştir. Her türlü vergi hazırlama faaliyeti gibi ihtiyaçlar.

Müşteriler, muhasebe uzmanı / CPA olarak Drake Tax Software Hosting çözümünü kullanıyorsa, müşterilere esneklik, mobilite, artırılmış operasyonel beceri ve düşük BT maliyeti gibi çeşitli avantajlar kazandıracaktır. Bulut barındırma profesyonellere / EBM'ye ve vergi hazırlayıcılarına dünyanın her yerinden ve herhangi bir yerinden verilere erişmelerine yardımcı olur ve böylece çalışmalarını yarı zamanlı bir iş gücüne dış kaynak kullanma şansı verir. Terminal sunucusunda her zaman erişilebilirlik ve çok kullanıcılı işlevsellik mümkündür, profesyonel / CPA olağan kaygıları gözden geçirebilir, finansal verileri gönderir, değiştirir ve yeniden gönderir ve müşteriye sunar. Drake Vergi Yazılımı kolay vergi hazırlığı ve dosyalama sağlar. Bu yazılım programı tüm Federal ve Eyalet paketlerinden oluşmaktadır. Drake profesyonel vergi yazılımı, bir kullanıcının satın alma kararını çok kolay ve hızlı hale getirir. Yazılım paketi, tüm kuruluşlardan, eyaletlerden, e-dosyalama, artı vergi planlaması, belge yönetimi ve ATF bordrosuyla yazılanlardan oluşur. Vergi yılı karşılaştırma aracıyla donatılmış olan Drake Vergi Yazılımı programı, IRS reddetmelerini önlemek için mesajlar ve notlar sayfaları sunar.

Drake Vergi Yazılım programı elektronik dosyalamada liderdir. Elektronik iadelerin ve dosyaların en büyük dosyalarından biridir. Hem eyalet hem de federal aktarım yetenekleri ile bu Vergi Yazılımı, diğer ticari yazılım paketlerinden daha fazla vergi iadesi iletmek için kullanılır. Drake Tax Software programı ile kullanıcılar hem federal hem de devletten bireysel ve iş geri dönüşlerini e-postalamak için ihtiyaç duydukları her şeyi alırlar. Güvenli bir sunucu, Drake üzerinden IRS'ye ve yetenekli durumlara gönderilen e-dosyalanmış kullanıcıları işler. Drake Yazılım İnternet Elektronik Dosyalama verir. Kullanıcılar, Internet Bağlantısını kullanarak istedikleri zaman ve istedikleri yerden geri dönüşleri E-Dosya olarak kullanabilirler. Bir istemci / sunucu uygulaması, kullanıcıların Internet üzerinden dosya göndermesini sağlar. İnternet Bağlantısı ile kullanıcılar, IRS dosyaları gönderebilir, onayları alabilir, e-posta destek soruları gönderebilir ve çevrimiçi destek cevaplarını alabilir. Uygulama, dosyaları hızlı bir şekilde ileterek yerel hizmet erişim zamanından tasarruf etmenizi sağlar.

Drake Tax yazılımının avantajları: