Menü

Hasta Randevu Hatırlatma Yazılımı ve Hizmetinin Değeri

Mart 25, 2019 - Ofis yazılımları
Hasta Randevu Hatırlatma Yazılımı ve Hizmetinin Değeri

Tıbbi kayıtları ve hasta ilişkilerini takip etmeye yardımcı olacak yazılıma sahip olmak, iyi bir tıbbi uygulamanın düzgün çalışması için çok önemlidir. Nitekim, Rochester Üniversitesi ve Johns Hopkins tarafından hasta randevu hatırlatma yazılımı kullanımı, gösteri dışı oranlarda% 30'luk bir düşüşle sonuçlandı. Bu, gelir, takip ve komplikasyonlardan kaçınma açısından göz önüne alındığında, yüzde olarak kayda değer.

Çok sayıda farklı hatırlatma yazılımı sistemi mevcut olsa da, hepsi eşit olarak oluşturulmaz ve diğer şirketler tarafından sunulan aynı hizmetler için fazla ücret alınmaz. İdeal olarak, size bir telefon sistemi, grup mesajlaşması, sosyal incelemeler ve ofis içi iletişim sunan en ekonomik anlaşmayı istiyorsunuz. Bu, tüm ofis çabalarını kolaylaştıracak ve sorunları önemli ölçüde azaltacaktır. Daha az şov yapılmayan hastalarda, zamanlama açıkça daha kolay hale gelir.

Bir sözleşme imzalamak zorunda kalmadan size mükemmel yazılım ve müşteri desteği sunmak için uygun fiyatlı bir hizmet bulunabilir. Uygulama Yönetim Sisteminizle birlikte ücretsiz telefon entegrasyonu, daha az pahalı olan telefon hizmetlerinin koordinasyonunu başlatır. Yazılım veri toplamak için sosyal incelemeleri derleyecektir. Grup mesajlaşması, personelin tek seferde büyük miktarda randevu hatırlatması göndermesini sağlar.

Personel-personel iletişiminde daha fazla verimlilik sağlayan bir ofis içi iletişim sistemi sağlanacaktır. Hatırlatıcılar, otomatik olarak bu sistemin bir parçası olarak sağlanır ve programlamaya bağlanır. Bu nedenle, herkes hasta aktivitesinde açık bir kartal gözü tutabilir. Ücretsiz eğitim ve tam müşteri desteği ile yanlış gitmek mümkün değildir. Uygulamanız için doğru hizmet olmasa bile, en azından düşük aylık oranlarda uygulamanıza çok çeşitli faydalar sağlayan sözleşmesiz hizmetlerle kalma zorunluluğu yoktur. Uygulamanız sizin mesleğinizdir, bu nedenle düzenlenmesi daha fazla karla sonuçlanabilir.

Hasta randevu hatırlatma servis yazılımı ile zamanlama kolaylaştırılmıştır. Herkes no-showların uygulama için bir program hazırladığını iyi biliyor. Ayrıca, hatta sorunlara neden olur çünkü hastalanmaları önlemek için hastaların randevularına gelmeleri gerekir. Öyleyse uğraşmak için şov yok ücretleri var ve hastaların ortaya çıkmasını göze almazlar. Durum oradan daha da kötüleşiyor ve bu yüzden bu yazılım tıbbi ofis uygulamalarını ve zamanlamayı bu kadar iyi düzenleyebiliyor. Bir çözüme ihtiyaç duyuldu ve çoğu yaratıldı.

Bu yazılımın sunduğu olanaklar arasında, zamanında görünmelerini sağlamak için takipte olan hastalar için sesli ve e-posta bildirimleri bulunur. Tüm randevularınızın durumu, açıkça listelenen tüm arama sonuçlarıyla otomatik olarak güncellenir. Belirli hastalara özgü özel mesajlar ve özel randevular, hastanın ortaya çıkması için ek vurgu sağlamak için oluşturulabilir. Diğer faydalar, sadece müşteri bilgilerini alarak ve böyle bir yazılım ve hizmet aracılığıyla otomatikleştirerek doktorlar ve personel için kaybedilen zamanı geri almanın bir yolunu içerir. Sonuçta hasta sağlığı yönetimi ve genel ofis performansı iyileştirildi. Kağıt e-posta maliyetleri de yazılım otomasyonu ile büyük ölçüde minimize edilir.

Tüm yazılımlarımız HIPAA uyumludur.