Menü

Likit Ofis – İş Süreçleri Yönetiminde Yeni Bir Özellik

Mart 25, 2019 - Ofis yazılımları
Likit Ofis – İş Süreçleri Yönetiminde Yeni Bir Özellik

İş süreci yönetimi, organizasyonu müşteri gereksinimlerine göre yönetmenin bir yoludur. Proje veya iş akışı sırasında çok fazla adımın atıldığı iyi tanımlanmış bir süreçtir. İş Süreci Yönetimi (BPM) iş akışını kontrol etmek ve sürekli olarak kullanmak için kullanılır.

Kuruluşun, büyük işletme işlerini sürdürmeleri için tez günlerinde karşılaştıkları birçok zorluk var. Projenin akışı sırasındaki karmaşık süreç ve müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm yönlerini en iyi süreçle karşılamaya çalışmak, herhangi bir işletmenin temel kaygısıdır. İşletmeyi sürdürmek için işletme pazarında mevcut bazı iyi ürünler ve teknolojiler vardır. Ürün adlarından biri Liquid Office (LiquidOffice). Liquid Office (LiquidOffice), BPM'yi gerçek zamanlı erişim ile yeniden tanımlıyor. Konumdan bağımsız olarak insanları bilgi ve süreçle birleştirmeye yardımcı olur.

Liquid Office, mevcut iş süreci yönetimi gereksinimlerine göre yapılmıştır. BPM'de önemli rol oynayan bazı heyecan verici özellikler içerir. Bazı özellikler aşağıda verilmiştir:

eForms: eForms (Elektronik formlar), yönlendirme, izleme ve onay süreçlerini oluşturmak, dağıtmak ve otomatik olarak yönetmek için web tabanlı güçlü bir yazılım çözümüdür.

Mobil Destek: Bu özellik, uçuşta veya herhangi bir seyahatte olduğu zaman iş sürecini yönetebilen ve aynı zamanda mobil cihazlarında gerçek zamanlı verileri bulabilen mobil kullanıcıya yardımcı olur.

Outlook Entegrasyonu: Microsoft görünümüyle kolayca bütünleşir ve kullanıcının tek bir Liquid Office klasörü yardımıyla gönderilen tüm öğeyi, gelen kutusunu, kaydedilen öğeleri, atanmış işleri ve daha fazlasını görmesini sağlar.

Dinamik Formlar: Kullanıcıların, formlar için bir tabloda dinamik olarak satır eklemelerini veya silmelerini sağlar. Bu kullanıcının yardımıyla ihtiyaca göre genişletebilir veya sözleşme yapabilir.

Kağıt Otomasyonu: Bu özellik, kolayca kağıt formları yakalama ve belgeleme ve bunları canlı işlemlere bağlama yeteneğidir.

Barkod Yönetimi: Formlar üzerinde kolayca 1B ve 2B barkod oluşturun ve bu barkodu alan verilerine bağlayın. Bu formu dolduran kullanıcılara yardımcı olur ve çevrimiçi veya faksla / tarandıktan sonra bu formu Likit ofisi tarafından kolayca anlar.

Sıvı ofisinde, iş süreci yönetimi ve doküman yönetimi iş akışına yardımcı olan pek çok özellik vardır.