Menü

Mac Mail'i Mac için Outlook'a Verme Nedenleri

Mart 25, 2019 - Ofis yazılımları
Mac Mail'i Mac için Outlook'a Verme Nedenleri

Hiçbir e-posta istemcisi mükemmel değildir ve Apple Mail buna istisna değildir. Bir profesyonel Apple Mail'i Outlook 2011'e vermek isterse sürpriz olmaz. Office işlevlerine daha çok cevap veren bir e-posta istemcisi olarak, Mac için Outlook 2011 aynı platform için, yani Macintosh için de olsa daha iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Elverişli veri paylaşımı sunan etkileyici özellikler için Apple Mail'i Outlook 2011'e göndermeyi seçen çok kişi var.

Apple Mail'i Mac tabanlı bir e-posta istemcisine aktarmak neden akıllıca?

Aynı platformda çalışabilen ve yeni bir makine satın alma zahmetinden kurtarmanızı sağlayacak bir e-posta istemcisine geçmek daha akıllıca olacaktır. Dolayısıyla, bu durumda bu geçişi yapmak daha kolay ve daha ekonomik olacaktır. Neden Mac Mail'i Outlook'a aktarabilirsiniz, Macintosh hakkında daha net bir şey bildiğiniz zaman netleşilecektir.

Macintosh, Apple Inc. tarafından geliştirilen bir makine markasıdır Apple, kendi işletim sistemi ve e-posta istemcisi olan Mac adlı donanımı yapar. Mac’in şu anda kullanımda olan işletim sistemi Mac OS X olarak adlandırılıyor. Şimdi, bir Mac’in varsayılan e-posta istemcisi Apple Mail’dir. neden Apple Mail'i Outlook 2011'e vermek isteyebilirsiniz?

Nedenleri Mac Mail'i Mac için Outlook'a verme:

Mac 2011 için Microsoft Office, Mac OS X için MS Office Suite'in en kararlı sürümüdür. Önceki sürümü Mac için MS Office 2008 idi. Windows ile bir karşılaştırma yaparsak, Windows için MS Outlook 2010 ile karşılaştırabileceğimiz bir tablo olur. Mac Mail'i Mac için Outlook'a vermek istemenizin birçok nedeni olabilir.

Bu Mac Mail'in tam olarak donatılmadığı bir şey. Outlook 2011'e geçmek istiyorsanız, kişilerinize ve diğer e-posta verilerinize Apple Mail'den ihtiyacınız olabilir. Çünkü Apple Mail'i bu yeni e-posta istemcisine vermeniz gerekecek.

Aynı platformda çalışıyorlarsa neden Mac Mail kişilerini Outlook 2011'e vermemiz gerekiyor?

Bu iki e-posta istemcisi aynı platformla uyumlu olabilir, ancak verilerin kaydedilmesi için farklı formatlara ihtiyaç duyduklarına emin olabilirler. MBOX Mail verilerini Mac için Outlook ile uyumlu hale getirmek için verilerin dönüştürülmesi gerekir.

Apple Mail kişileri Mac için Outlook 2011'e nasıl verilir?

Apple Mail'i Mac için Outlook 2011'e dışa aktarmanın birden fazla yolu vardır; bunlar otomatik dönüştürücüler bu tür bir dönüştürmeyi yapmanın en iyi ve en hızlı yoludur. Tüm Posta Kutusunu, hatta toplu postayı bile kolayca dışa aktarabilirsiniz. Mac Mail kişilerini e-posta verisi geri kalanı olmadan Outlook'a nasıl dışa aktaracağınızı ya da yalnızca belirli klasörleri dışa aktaracağınızı merak ediyorsanız, Mac Mail'i en iyi dönüştürücülerle Outlook 2011'e dışa aktardığınızda da mümkündür.