Menü

Microsoft Office 1335 Hatası Fix – Bilgisayarınızdaki 1335 “Office1 Kabin” Hatası Nasıl Onarılır

Mart 26, 2019 - Ofis yazılımları
Microsoft Office 1335 Hatası Fix – Bilgisayarınızdaki 1335 “Office1 Kabin” Hatası Nasıl Onarılır

Bilgisayarınıza 1335 hatası tipik olarak Microsoft Office XP veya Microsoft Office 2000 hizmet paketini yüklemeye çalıştığınızda ortaya çıkar. Bu hatanın neden yüzeye geldiğinin sebepleri, kurulum programındaki sorunlardan veya sisteminize yüklemek için kurulum paketinin ihtiyaç duyduğu dosyalardan kaynaklanıyordur. Neyse ki, belirli bir dizi sorun ve hatanın neden olduğu gibi düzeltmesi çok kolay bir hata. Bu hatayı nasıl düzelteceğinizi öğrenmek için bu eğitimde okumaya devam edin.

Bu Hatanın Sebepleri Nedir?

Sisteminize Microsoft Office 2000 veya Microsoft Office XP yüklemeye çalıştığınızda genellikle Microsoft Office 1335 Hatası alırsınız. Bu hata, yükleme uygulamasıyla veya ilişkili olduğu dosyalarla ilgili sorunların bir sonucudur. Neyse ki, diğer hatalardan farklı olarak, Microsoft Office 1335 Hatası düzeltmek çok kolaydır. Bu öğretici, bu hatanın nasıl giderileceği konusundaki adımlar konusunda size rehberlik edecektir.

Microsoft Office 1335 Hatası, Windows Office programlarını PC'nize yüklemeye çalıştığınızda kendini gösterir. Bu hatayı yaşıyorsanız, ekranınızda gösterdiğiniz tipik mesaj biçimi aşağıdadır;

»” Hatası 1335-Office1.cab cab dosyası kopyalanamıyor. Dosya bozuk olabilir. “

Microsoft Office'i PC'nize Güvenli Modda yüklemeye çalıştığınızda, hata bu biçimde gösterilecektir:

»” Windows Installer Hizmeti'ne erişilemedi. Bu, Windows'u Güvenli modda çalıştırıyorsanız veya Windows Installer doğru yüklenmemişse oluşabilir. “

Microsoft Office 1335 Hatası, bozuk ortamlarda, sisteminizin CD ROM'unda ya da bellek ayırma sorunları ile ilgili olarak izlenebilir. Ek olarak, bu hata ayrıca kötü amaçlı yazılım enfeksiyonlarından, kayıt defteri sorunlarından ve uygulamanın yükleyici programından CD-ROM program kurulumundan gerekli kurulum dosyalarına erişememekten de kaynaklanabilir.

Bilgisayarınızdaki 1335 Hatasını Düzeltme Adımları

Microsoft Office 1335 hatasını düzeltmek için ilk şey, kurulum CD'nizde herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmektir. CD'niz zarar gördüğünde veya belirgin çizikler gösterdiğinde, bilgisayarınız her zaman doğru okuyamaz. Bu yüzden PC'nizde bir kurulum CD'si çalmadan önce kontrol etmeniz gerekir. Hasar görmüş olduğunu tespit ederseniz, değiştirilmesini ya da bir CD onarım aracı kullanarak onarılmasını istemeniz gerekir.

Sisteminizde yaygın olarak 1335 Hatası gibi hatalara neden olduğu bilinen bir sektör kayıt defteridir. Kayıt defteri, Windows'un çalışması için kullandığı tüm işlem bilgilerini depolamak için tasarlanmıştır. Kayıt defteriniz hatalı çalışıyorsa veya başarısız olursa, Windows tabanlı uygulamaları yükleyemeyeceğinizi göreceksiniz. Kayıt defterindeki arıza, dosyalarının herhangi biri bozulduğunda veya zarar gördüğünde meydana gelir, bu da maalesef çok sık gerçekleşir. Bilgisayarınızın yavaşlayacağı ve kayıtların ve programların düzgün bir şekilde çalışamayacağından, sonuçta Microsoft Office 1335 Hatası gibi pahalı hatalara yol açacağından kayıt defterinizin düzgün çalışmadığını fark edeceksiniz. Kayıt defterinizde bunun gibi sorunları gidermek için, çoğu BT mağazalarında ve çevrimiçi bilgisayar mağazalarında bulunan güvenilir bir kayıt defteri temizleyici kullanmanız gerekir.