Menü

Microsoft Office 365'e Geçmenin Yararları

Mart 23, 2019 - Ofis yazılımları
Microsoft Office 365'e Geçmenin Yararları

İşletmenizi genişletmeye hazırsınız, ancak daha fazla sunucu için ödeme yapmaya hazır değil misiniz? BT iş gereksinimlerinize ayak uyduramadığı için belirli projeleri geri çevirmeye mecbur musunuz? Eğer cevabınız evet ise, rakiplerinizden daha iyi ve daha hızlı olmaya odaklanabilmeniz için rekabette öne geçmenize yardımcı olabilecek bir çözüm, Office 365'i bilmekten ve BT'yi serbest bırakmaktan memnuniyet duyarsınız.

Office 365 yalnızca kullanımı basit olmakla kalmaz, aynı zamanda e-postalarınıza, belgelerinize ve kişilerinize erişebileceğiniz her yerde 'sanal' erişim sağlar, böylece müşterilere daha hızlı yanıt verebilirsiniz. Office 365 çeşitli avantajlar sunsa da, işte Microsoft Office 365 geçişinizde yaşayacağınız üç ana avantaj:

Geliştirilmiş güvenlik

Microsoft Office 365, müşterileri kontrol altına alan güçlü güvenlik özellikleri sunan kurumsal güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. İşte farklı Office 365 güvenlik özelliklerine genel bakış:

· Microsoft Office 365, müşterilerin belge paylaşımı, düzenleme ve içerik süresinin sona ermesi gibi sorunları gidermesini sağlayan Bilgi Hakları Yönetimi ile birlikte çalışır.

· Uluslararası Silah Düzenleme Trafiği Yönetmeliği (ITAR) Desteği olan Microsoft Office 365, federal kurumlara maksimum düzeyde veri yalıtımı sağlar.

· Microsoft Office 365, hesap kilitleme ile birlikte karmaşıklık ve uzunluk gibi güçlü parola ilkeleri sunar.

Azaltılmış Maliyetler

Şu anda, neredeyse tüm teknoloji altyapısı öncüllerini korumak oldukça pahalıya mal oluyor. Bu eğilim, donanım ve yazılım satın alıp sürdürmekten çok daha düşük bir maliyetle bu hizmetler için aylık kira ücretlerine doğru yavaş yavaş ilerliyor. Bugün satın aldığınız sunucu donanımı genellikle birkaç yıl içinde garanti kapsamı dışında olacak. Daha sonra, yeni işletim sistemleri ve uygulama yazılımı ile ilgili problemlerle de karşılaşacaksınız; ayrıca, birçok yazılım güncellemesini, donanım arızalarını ve yedeklemeleri de içerecektir. Office 365'e Geçme sadece donanım ve yazılım maliyetlerinden kaçmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda tüm arka uç yükseltmeleri ile birlikte bakım ve felaket kurtarma işlemlerinden kurtulmanızı sağlar. Sektör uzmanlarına göre, buluta taşınmanın işletmelere 5 yıl boyunca ortalama% 40 tasarruf sağladığını gördüğü görülüyor.

Office 365'in Avantajlarını Destekleme

Microsoft Office 365'e geçişinizin, kullanıcılarınıza bulut yazılımı ve işbirliği araçlarının en gelişmiş özelliklerini ve sürümlerini sağladığını unutmayın. Ayrıca, BT kaynaklarının bir işletmenin diğer önemli alanlarında kullanılması için yazılım ve donanım yönetimi yükünü ortadan kaldırmaktadır. Yalnızca bu değil, Microsoft Office 365, önceki Microsoft işletim sistemlerinin hemen hemen tüm nesilleriyle uyumludur ve akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi çeşitli aygıtlardan yetkili erişim için kullanıcı kimliklerini garanti etmek için önde gelen güvenlik teknolojilerini kullanır.

Dolayısıyla, bulutun çeşitli destekleyici avantajlarından haberdar olmak Office 365'e geçişinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.