Menü

MS Office 2007: Microsoft Ağacına Yeni Bir Yaprak

Mart 26, 2019 - Ofis yazılımları
MS Office 2007: Microsoft Ağacına Yeni Bir Yaprak

Microsoft, inceleme ve yenilikte sürekli bir gelişime inanır ve her zaman farklı sunucular, Windows işletim sistemleri, verimlilik paketleri ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikler ve ek özellikler içeren ardışık sürümleri piyasaya sürerek devam eder. Tüm ürünler ve art arda gelen gelişmeler ifadeyi doğrulamaktadır.

MS Office 2007: Ağaca yeni bir sayfa. Basit bir ifadeyle, bilgisayardaki çalışma uygulamalarını basitleştiren ve yeni özelliklerin bir envanteriyle dolup taşan Office System'in son Windows sürümüdür. Menülere ve araç çubuklarına elveda, çünkü artık bu yeni sürümde bir özellik olmaya devam etmiyorlar ve bunun yerine Şerit adlı sekmeli bir araç çubuğu kullanıldı.

Merkezi bir menü düğmesine sahip olan Fluent Kullanıcı Arayüzü, bu yeni ofis sürümüne eklenen özel, yeni bir grafik kullanıcı arayüzüdür.

Microsoft Office 7, belirli kullanıcı gereksinimlerine uyan çeşitli sürümlerde tasarlanmıştır:

Ev ve Öğrenci

Standart

Küçük iş

Profesyonel

nihai

Windows XP Service Pack 2 veya üstü, Vista veya 7, Server 2003 Service Pack 1 veya üstü, sistem uyumluluğu gerektirdiğinden temel sistem gereksinimleridir.

MS Office 2007'nin tüm sürümlerinin Profesyonel veya Standart veya Nihai veya Ev ve Öğrenci olmasının ortak özellikleri sunucu tarafı araçlar ve uygulamalardır.

SharePoint Server 2007, birden fazla sistemde paylaşılan çalışma kitaplarını destekleyen sunucu platformu gibi özellikleriyle küçük işletmelerden yararlanmaktadır. Web sayfası çalışma kitabını düzenlemek için kullanılır. FrontPage, SharePoint Designer ile değiştirildi.

En son sürüm, XP Tablet PC Edition veya Vista'da el yazısı ve konuşma tanıma çalışmalarında uzmandır.

Bu yeni sürümdeki temel özelliklerin bir listesi:

Word 2007'deki kapsamlı kapsamlı yazma araçları seti ile kolaylaştırılan içeriğin oluşturulması ve paylaşılması.

Office PowerPoint 2007, kaliteli profesyonel görünümlü sunumlar oluşturmayı sağlayan enerjik bir sunum aracıdır.

Office Excel 2007 ile elektronik tablo oluşturmanın yanı sıra, bilgilerin analizi ve paylaşılması çok daha kolay bir iştir.

Office OneNote 2007, notları ve bilgilerin tek bir kavşakta toplanabileceği dijital dizüstü bilgisayar çözümünü sunar.

Integrated Outlook 2007, aynı anda hem zaman hem de bilgiyi yönetmenin yanı sıra coğrafi kapsamların ötesine geçmenin en iyi yoludur.

Access 2007 ile bilgilerin izlenmesi, raporlanması ve paylaşılması kolay ve verimli bir şekilde yapılabilir.

Diğer yayınlarla birlikte pazarlama materyalleri oluşturmak ve paylaşmak, Office Publisher 2007 tarafından sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Devrim niteliğindeki işbirliği aracı, küçük girişimleriniz için ortaklaşa çalışacak ekipleri edinmek için Office Groove 2007'dir.

Bilgi toplama arayışındaysanız, InfoPath 2007, elektronik formlar oluşturmanıza ve düzenlemenize izin veren en verimli programdır.

Nihayetinde profesyonellerin Office 2007 Professional Edition ile heyecan verici bir gelişim kazanabileceği ve kapsayıcı bir üretkenlik ve veritabanı yazılımı koleksiyonu sağladığı kanıtlanmıştır.