Menü

MS Office Of 1335 Hata Düzeltme – Microsoft Office Hata 1335 PC'den çözün!

Mart 23, 2019 - Ofis yazılımları
MS Office Of 1335 Hata Düzeltme – Microsoft Office Hata 1335 PC'den çözün!

Yükleme hataları, kullanıcı herhangi bir uygulamayı veya programı yüklemeyi denediğinde atılan çok yaygın bir şeydir. Buna benzer1335 hatası'Ayrıca, kullanıcı Microsoft Office XP veya Microsoft Office 2000'i yüklemeye çalıştığında görüntülenen bir hatadır. Bu hata, yükleme sırasında bulunmayan yükleme dosyaları ve programlarla ilgilidir.

1335 numaralı hataya ne sebep oldu?

Bu hata genellikle MS Office sürümleri yüklenirken görüntülendiğinden, bununla ilgili olarak görünen hata iletilerinden bazıları şunlardır:

Hata 1335-Office1.cab taksi dosyası kopyalanamıyor. Dosya bozuk olabilir.

Kullanıcılar MS Office'i Güvenli modda yüklemeye çalışırlarsa, belirtilen hata iletisinin altında karşılaşabilirler –

Windows Installer Hizmeti'ne erişilemedi. Bu, Windows'u Güvenli modda çalıştırıyorsanız veya Windows Installer doğru yüklenmemişse oluşabilir.

Bu hata mesajının çeşitli nedenleri arasında kirli ortamlar, CD ROM sorunları, bellek ayırmalarla ilgili sorunlar vb. Da bu hatanın yanıp sönmesine neden olabilir. Program kurulumuna CD-ROM'dan erişilememesi, virüs istilaları ve kayıt defteri hataları da bu hata mesajını gösterebilir. Bu nedenle, MS Office'i düzgün bir şekilde kurmak ve bu sorundan kurtulmak için bu hatanın düzeltilmesi gerekiyor.

Nasıl 1335 Hatası düzeltmek için?

Bu sorunu çözmek için ilk adım olarak, kullanıcının önce bozuk MS Office kurulum CD'sini kontrol etmesi gerekir. CD hasar görürse veya çizilirse, CD okunamaz hale gelir ve CD-ROM bunu okuyamaz. Bu nedenle, ilk önce kurulum CD'sini kontrol edin ve hasar görmüş ya da çizikse, değiştirmeyi deneyin ve yeni bir kopyasını kullanın.

Bu sorunu gidermek için ikinci adımda, eğer dolap dosyasını çıkaramadığında hata mesajı verilirse, önce sıkıştırılmış olması gereken dolap (.cab) dosyası sıkıştırılmalıdır. Sadece bu zaman (.cab) dosyası da zarar görmez ve bozulmaz, bu da içinde saklanan içeriği okunamaz hale getirir. Bu nedenle, kullanıcının bu dosyayı manuel olarak çıkarması gerekir; böylece dosya sistemi yükleme için dosyayı düzgün bir şekilde okuyabilir ve kullanabilir.

Hepimizin bildiği gibi, Windows sisteminde 'Kayıt Defteri', içine yüklenen tüm dosya ve klasörlerin merkezi veritabanıdır. Bu nedenle, kayıt defterini temizlemek ve onarmak kesinlikle kullanıcının sorunsuz çalışmasını engelleyen düğümü açmasına yardımcı olacaktır. Windows Kayıt Defteri. Yani, sadece iyi bir kayıt defteri temizleyici kullanın ve bu iyi ve düzgün çalışması için kayıt defteri tüm sorunu çözecektir.

Yani, sadece yukarıda belirtilen yöntemlerden birini deneyin Fix ve 1335 Hatası kurtulun.