Menü

Neden Office 2016 Anahtarını Satın Almalısınız?

Mart 23, 2019 - Ofis yazılımları
Neden Office 2016 Anahtarını Satın Almalısınız?

Tüm bilgisayar programları arasında her bilgisayarda bulunabilecek en önemli ve muhtemel olanlardan biri Microsoft Office programıdır. Bu, bir ofis programı olarak bilinir, çünkü yazma, veri girişi ve farklı belge biçimleri oluşturma gibi ofis etkinliklerini gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bunlar Office Word, Excel, PowerPoint, Publisher ve diğerleri gibi çeşitli program araçları ile mümkün kılan temel fonksiyonlardır.

Microsoft, önceki Office sürümü olan Office 2013'ü izleyerek 2015 yılında Microsoft Office 2016'yı başlattı. Genel olarak belirtildiği gibi Office 16 daha gelişmiş özelliklerle geldi ve şimdiye kadarki en yeni ve en iyi ofis programı. Bir kullanıcı lisansının normal normu hala Office 16'da uygulanmaktadır ve bu nedenle satın aldıktan sonra doğru ürün anahtarını edinmek gerekir.

Office 2016 serisinin, müşteri tercihlerine uygun çeşitli sürümleri vardı ve bunlar arasında; Öncelikle ev ve öğrenci baskısı, Word, Excel ve PowerPoint. İkinci olarak, Publisher ve Outlook ile birlikte gerekli tüm araçlara sahip olan standart sürüm, ek araçlar olarak kullanılır. Professional ve Professional plus sürümlerinde Skype uygulaması bulunan plus sürümü ile birlikte Publisher, Outlook ve Access bulunur.

Office 2016'nın Yeni Özellikleri

Bu konuda düşük veri kaybı riski vardır; program, belgeleri doğrudan bilgisayarınızdan bulut depolama alanına kaydetmenize olanak sağlar. Bu, Word'de PowerPoint'te de mevcuttur ve düzenlemenin de mümkün olduğu bu kayıtlara kolay erişim vardır.

Karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenize yardımcı olacak “bana söyleyin” adlı sanal bir yardım aracı var. Bu araç, ne zaman sıkışmışsa, arama aracı olarak da kullanılabilir.

Ayrıca, en yaygın olanı karanlık tema olan, kullanıcıların tercih ettikleri türü seçmelerini sağlayan temalar da vardır.

En çarpıcı gelişmeler, aynı anda bir belge üzerinde çalışan birden fazla kullanıcının yeteneği olmuştur. Bu özellik ortak yazarlık olarak bilinir ve kelime ve PowerPoint için çevrimiçi olarak kullanılabilir.

Bing, Internet'ten sizin için doğru bilgileri otomatik olarak öneren Insights'ın bir araya gelmesi nedeniyle, Office 2016 ile birlikte okumak çok keyifli.

Excel kullanırken, gelecekteki eğilimi tahmin etmek kolaydır ve böylece bir düğmeye tıklayarak sizin için analiz edilen önceki verilere dayanarak bir sonraki veri grafiğini oluşturur.

Sonuç

Yeni Office 2016'nın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, doğru lisans anahtarıyla yasal bir siteden birini edinmeniz en iyisidir.