Menü

Saha Gücü Yönetim Yazılımı: Otomatik Denetlemenin Geleceği

Mart 23, 2019 - Ofis yazılımları
Saha Gücü Yönetim Yazılımı: Otomatik Denetlemenin Geleceği

Saha Gücü Yönetim Yazılımı Nedir: Giriş

Otomasyon, herhangi bir endüstrinin A oyuncuları ile büyük gidiyor. Maliyet etkinliği sağlarken, mobil uygulamalar aracılığıyla en son teknolojilerden yararlanılarak kolayca yapılabilecek işler için insani çabayı en aza indirmeye yardımcı olur. Günümüzdeki saha gücü yönetimi yazılımı, şirketlerin tüm çalışan faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olma ve maksimum potansiyellerini kullanma gereksinimlerini dikkate alarak tasarlandı. Yazılım, temel olarak sahadaki uzak çalışan faaliyetlerini izlemek için tasarlanmış bir araçtır. Üst düzey şirket yönetimi, konsolları ve kullanıcı dostu arabirimleri korumak için kullanımı kolay olan bu uygulamaları kullanarak, hem işyerinde hem de sahada yapılan tüm faaliyetlerin kaydını tutabilir ve kaydedebilir.

Saha Gücü Yönetim Yazılımı Nasıl Çalışır?

  1. Sahadaki kuvvet yönetimi yazılımının çoğu, bu özelliklere bağlı:
  2. Çalışan telefonlarında mobil tabanlı uygulamalar kuruludur. Satışlardaki büyümeyi hızlandırmaktan sorumlu saha yöneticilerinin günlük iş faaliyetlerini takip ediyorlar.
  3. Bu uygulamalar, saha senaryosuyla düzenli ve somut teması sürdürmek için ofis içi yönetim tarafından kullanılabilir ve böylece çalışanların performansına ve oradaki pazar koşullarına dayanan strateji oluşturmaya yardımcı olur.
  4. Yöneticilerin kullanıldığı birden fazla alan, bu uygulamaları kullanan şirket ofisinde bulunan bir konsolla aynı anda ele alınabilir.

Doğrudan ofislerinin yönetim odasındaki işlemleri denetleyebilme ve kontrol edebilme yeteneği, saha gücü yönetimi uygulamalarını, pazardaki antelerini dört gözle bekledikleri büyük endüstri devleri için büyük kolaylık sağlıyor.

Bundan kim yararlanabilir?

Satış ve büyümeyi artırmak ve operasyonları genişletmek için çoğunlukla saha çalışmasına dayanan kuruluşlar, sahadaki tüm çalışan faaliyetlerine düzenli olarak uyanıklık gösteren ve kaynakların buna göre dağıtılması konusunda karar vermede yardımcı olan bu uygulamalardan en iyi şekilde faydalanır. Yönetim görevi kullanmaktan daha kolay olmaz Saha kuvvet yönetimi yazılımı takip etmek Her gün çalışma alanında icra eylemi. Tüm firmalar çok sayıda çalışanı meşgul ederken, bir insan gözünün sahaya yerleştirilen her bir insanın iş verimliliğini izlemesi neredeyse imkansız hale gelir. Bu mobil tabanlı uygulamalar, ilerlemelerini gerçek zamanlı olarak izler ve ofis yönetiminin çalışmalarını kaydetmesini ve değerlendirmesini kolaylaştırır ve sahadaki mevcut gereksinimlere göre ihtiyaç duyulduğunda kendilerine doğru kaynakları tahsis eder.